ROLEX, 2 delar, displayskylt / skyltmaterial, Roldeco.

4542677. ROLEX, 2 delar, displayskylt / skyltmaterial, Roldeco.

Displayskylt ca 50 x 30 cm.
Bordsdisplay ca 30 x 15 cm.

Slitage, repor ställvisa mindre skador. Bordsdisplayens kanter något lösa. Displayskylt saknar fötter samt baksida något solkig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Displayskylt ca 50 x 30 cm.
Bordsdisplay ca 30 x 15 cm.

Antal besök: 261