SVEN STORM. Olja på pannå.

SVEN STORM. Olja på pannå.
454241. SVEN STORM. Olja på pannå.

Fartyg i hamn.Signerad. 45x60 cm.

Brukslitage.

Sven Storm (1905–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Sven Storm (1905–1990)

Antal besök: 460