ÅKE WICKSTRÖM. "Efter dagens flit". Olja på pannå, signerad.

4542400. ÅKE WICKSTRÖM. "Efter dagens flit". Olja på pannå, signerad.

22,5 x 27, med ram 36 x 41 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 166