SKÄNK med spegel. 18/1900-tal.

454179. SKÄNK med spegel. 18/1900-tal.

Längd 131.5 cm. Bredd ca. 49 cm. Höjd ca. 144.5 cm.

Ben med lagning. Maskstunget. Stöt- och slagmärken. Skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 512