OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, olja på pannå, signerad Juri -71.

454162. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, olja på pannå, signerad Juri -71.

122 x 122 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

122 x 122 cm.

Antal besök: 529