BOSCH, plåt, "Thermo-Elastic", thermometer, 1960/70-tal.

4541424. BOSCH, plåt, "Thermo-Elastic", thermometer, 1960/70-tal.

12 x 2 x 54 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 2 x 54 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 288