SKÅLAR, 2 st, lergods, Satsumadekor, Japan, 1900-tal.

454140. SKÅLAR, 2 st, lergods, Satsumadekor, Japan, 1900-tal.

Höjd ca 10 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 471