BORDSPENDYL. Bemålat trä. rokokostil, 1900-talets mitt.

4541095. BORDSPENDYL. Bemålat trä. rokokostil, 1900-talets mitt.

45x22x13 cm.

Blecket till pendelns upphängning av, repor, märken, ytslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x22x13 cm.

Antal besök: 211