HELMTRUD NYSTRÖM. Litografi, numrerad 115/200, signerad, daterad 1975.

454105. HELMTRUD NYSTRÖM. Litografi, numrerad 115/200, signerad, daterad 1975.

41 x 41 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 41 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 531