Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
MAUNO HÄKKINEN. Hus. Olja på duk. Signerad och daterad.
45406. MAUNO HÄKKINEN. Hus. Olja på duk. Signerad och daterad.
28x41 cm.
Mindre krakelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
28x41 cm.
Mindre krakelyrer.
Garpenhus Auktioner
1 698