MALTE NYBERG. Komposition, olja på duk, signerad XII.

454066. MALTE NYBERG. Komposition, olja på duk, signerad XII.

54 x 45 cm.

Duk sitter löst i ram.
Åldersslitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 45 cm.

Duk sitter löst i ram.
Åldersslitage. Färgbortfall.

Antal besök: 542