ULLA, GUSTAV KRAITZ. Skåfat, keramik, signerad och daterat 1982.

454038. ULLA, GUSTAV KRAITZ. Skåfat, keramik, signerad och daterat 1982.

Runt med glasyr i oxblod till turkos. Diameter 46,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 477