SYBORD MED SPELDOSA, 1900-TAL.

4540081. SYBORD MED SPELDOSA, 1900-TAL.

Uppfällbar skiva med inläggningar.
Höjd ca 41 cm.
Längd ca 37,5 cm.
Bredd ca 27,5 cm.

Bruksslitage.
Benen med sprickor och skavmärken.
Något vingligt.
Speldosan fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm.
Längd ca 37,5 cm.
Bredd ca 27,5 cm.

Bruksslitage.
Något vingligt.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 210