LEIF PANTZAR. Komposition, collage, signerad L P och daterad -80.

454006. LEIF PANTZAR. Komposition, collage, signerad L P och daterad -80.

24x17,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x17,5 cm.

Antal besök: 1 875