CAMOSERING, förgyllt silver med opal och granater.

4539875. CAMOSERING, förgyllt silver med opal och granater.

Carmoséring i förgyllt sterling silver med en slipad opal och briljantslipade granater
Storlek 16,5/52
Stämplad 925.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 16,5/52
Stämplad 925.

Antal besök: 278