VINGLAS, 8 st, slipad dekor, 1900-tal.

453952. VINGLAS, 8 st, slipad dekor, 1900-tal.

Höjd 21,5 cm.

Bruksslitage, ett glas med nagg vid mynning, två glas med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21,5 cm.

Antal besök: 506