KOPPAR med FAT, 8 delar, porslin, senempire, 1800-tal.

453948. KOPPAR med FAT, 8 delar, porslin, senempire, 1800-tal.

Fatets diameter 13 cm. Koppens höjd 7 cm.

Bruksslitage, smärre missfärgningar i några koppar. Två fat med nagg. Smärre Färgbortfall och förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 269