PARTI TALLRIKAR & FAT, 11 delar, porslin, Kina, 1900-tal.

453938. PARTI TALLRIKAR & FAT, 11 delar, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor i famile-rosefärger, diameter ca 14,5 - 25 cm.

Slitage, nagg, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 403