LAMPBORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

453854. LAMPBORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Lampbord med låda samt hjultrissor
Längd 50, bredd 42, höjd 80 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 302