LJUSSTAKE, lergods, sannolikt Holland, 1700-tal.

453826. LJUSSTAKE, lergods, sannolikt Holland, 1700-tal.

Målad dekor. Höjd ca 6 cm.

Några nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad dekor. Höjd ca 6 cm.

Några nagg.

Antal besök: 435