4538257. ÅNGLOK OCH VAGNAR, 5 stycken, Märklin, Tyskland.
Lok, märkt 245423, längd ca 11 cm
1 timmervagn, märkt 311, längd 10 cm
2 godsvagnar, märkta DB 122861, längd ca 10 cm
1 vagn med lyftkran, märkt 6804, längd 9 cm.
Bruksskick, ytslitage, delar saknas till lyftkranen.