LJUSSTAKE, mässing, Karlskrona lampfabrik, 1900-tal.

453811. LJUSSTAKE, mässing, Karlskrona lampfabrik, 1900-tal.

Höjd, inklusive kupa, ca 33 cm.

Bruksslitage.
Kupa med obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Kupa med obetydliga nagg.

Antal besök: 785