SOFFBORD MED HYLLA OCH LÅDOR, teak, 1960/70-tal.

453802. SOFFBORD MED HYLLA OCH LÅDOR, teak, 1960/70-tal.

Längd 130, bredd 75, höjd 45 cm.

Bruksslitage samt smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 081