INGRID IDVALL. Midsommar, olja på duk, signerad.

4538010. INGRID IDVALL. Midsommar, olja på duk, signerad.

Ramstorlek 65 x 77 cm.

Lätt ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 65 x 77 cm.

Lätt ramslitage.

Antal besök: 168