POSTORDERKATALOGER OCH REKORDMAGASINET, 1950/60-tal.

4537882. POSTORDERKATALOGER OCH REKORDMAGASINET, 1950/60-tal.

Bla Clas Ohlsson, Strålin & Persson, Syfabriken Älvsered, Wiskadals, Gunnars fabriker Nässjö.

Bruksslitage, skador, kulspets. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 192