ERIC ELFVÉN. Olja på pannå, figurkomposition, signerad.

4537734. ERIC ELFVÉN. Olja på pannå, figurkomposition, signerad.

33 x 36 cm.

Smärre slitage.

Eric Elfvén (1921–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 36 cm.

Smärre slitage.

Eric Elfvén (1921–2008)

Antal besök: 319