OKÄND KONSTNÄR, LANDSKAP MED VATTENDRAG OCH BÅT.

4537690. OKÄND KONSTNÄR, LANDSKAP MED VATTENDRAG OCH BÅT.

Ej signerad, olja på pannå, 30x44 cm.

Ram med hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med hanteringsslitage.

Antal besök: 229