UNO STALLARHOLM. Teckning, signerad Stallarholm.

4537663. UNO STALLARHOLM. Teckning, signerad Stallarholm.

Mått teckning 35x20 cm
Mått ram 51,5x35 cm.

Ytslitage på ram.
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått teckning 35x20 cm
Mått ram 51,5x35 cm.

Ytslitage på ram.
Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 165