TAKLAMPA, funkis, 1930/40-tal.

4537221. TAKLAMPA, funkis, 1930/40-tal.

Päronformad kupa i beigefärgat opalglas.
Total höjd inklusive hängning: 48 cm
Diameter: 20 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Tema

I lampans sken

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter: 20 cm.

Tema

I lampans sken

Antal besök: 1 333