ANTIKA GRAVYRER, 4 st. 1700-tal.

45368. ANTIKA GRAVYRER, 4 st. 1700-tal.

44 x 51 cm och nedåt. Ett blad daterat 1716.

Revor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Revor och slitage.

Antal besök: 1 214