ÖVERLAKAN OCH ÖRNGOTT, 31 st(23+8), bomull och lin, 1900-tal.

453684. ÖVERLAKAN OCH ÖRNGOTT, 31 st(23+8), bomull och lin, 1900-tal.

23 överlakan och 8 örngott. Med monogrambroderi. Olika modeller och storlek.

Bruksslitage. Några med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 500