WILLIARD LUNDSTEDT. "Kurvan Stavreviken", olja på pannå, signerad.

453680. WILLIARD LUNDSTEDT. "Kurvan Stavreviken", olja på pannå, signerad.

48 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 64 cm.

Antal besök: 497