WILLIARD LUNDSTEDT. Vy över brygga, olja på duk, signerad.

453677. WILLIARD LUNDSTEDT. Vy över brygga, olja på duk, signerad.

60 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 66 cm.

Antal besök: 448