GOLVLAMPA, mässing, 1970-tal.

GOLVLAMPA, mässing, 1970-tal.
453674. GOLVLAMPA, mässing, 1970-tal.

Ställbar höjd.
Höjd ca 118 cm.

Ålders samt bruksslitage. Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar höjd.
Höjd ca 118 cm.

Antal besök: 421