BÄDDSOFFA, teak, "Elias", Bra Bohag, Linköping, 1950-/60-tal.

4536669. BÄDDSOFFA, teak, "Elias", Bra Bohag, Linköping, 1950-/60-tal.

Utfällbar sängdel. Längd ca 212, bredd 85, höjd 79 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar. Klädsel med slitage/skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 356