TAKLAMPA, glas, klot, 1900-tal.

4536628. TAKLAMPA, glas, klot, 1900-tal.

Höjd ca 21,5, diameter 20 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Nagg. Avklippt sladd. Rostangrepp. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21,5, diameter 20 cm.

Antal besök: 195