KOCKUMS EMALJ, 10 delar, 1900-talets mitt.

453657. KOCKUMS EMALJ, 10 delar, 1900-talets mitt.

Balja, höjd 14,5, 40 x 51 cm.
Högsta kannans höjd, 23 cm, inklusive lock.
m.m.

Bruksslitage, rost, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Balja, höjd 14,5, 40 x 51 cm.
m.m.

Antal besök: 590