BORDSLAMPA, brons, art deco, GAB, 1930-tal.

4536249. BORDSLAMPA, brons, art deco, GAB, 1930-tal.

Höjd till lampsockel ca 30, diameter ca 15 cm.
Stämpelmärkt.

Bruksskick,
Lampsockel ej original,
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelmärkt.

Bruksskick,
Lampsockel ej original,

Antal besök: 432