BUDDHA i guldpatinerat trä och glaskivor, 2000-tal.

453610. BUDDHA i guldpatinerat trä och glaskivor, 2000-tal.

Höjd 168 cm inklusive träfot.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 168 cm inklusive träfot.

Bruksskick.

Antal besök: 446