BUDDHA i guldpatinerat trä och glaskivor, 2000-tal.

453605. BUDDHA i guldpatinerat trä och glaskivor, 2000-tal.

Höjd 117 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 117 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 443