LEON KAUFMANN. olja på duk.

LEON KAUFMANN. olja på duk.
453580. LEON KAUFMANN. olja på duk.

bergslandskap signerad. u daterad. 1907.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Kunst- und Auktionshaus Schloß Hagenburg
Adress

Schloßstraße 21
31558 Hagenburg
Tyskland

Placering
schlosstr.
Antal besök: 642