Richard Essig, kaskadlampor, Tyskland, 1970-tal.

4535587. Richard Essig, kaskadlampor, Tyskland, 1970-tal.

Förkromad metall

ca H. 75 cm x diameter 30 cm.

tecken på slitage. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förkromad metall

ca H. 75 cm x diameter 30 cm.

Antal besök: 310