BROSCHER, samt armband, 5 delar, silver, 1900-tal.

453546. BROSCHER, samt armband, 5 delar, silver, 1900-tal.

Brosch med blomma samt bladverk, höjd 7 cm
3 runda broscher, bladdekor, diameter 3-4,5 cm
Armband, längd 19 cm.

Bruksslitage, svärtade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband, längd 19 cm.

Bruksslitage, svärtade.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 475