OKÄND KONSTNÄR. signerad J. Hendricks.

453540. OKÄND KONSTNÄR. signerad J. Hendricks.

Olja / duk. 60x80 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja / duk. 60x80 cm.

bruksslitage.

Kunst- und Auktionshaus Schloß Hagenburg
Adress

Schloßstraße 21
31558 Hagenburg
Tyskland

Placering
schlosstr.
Antal besök: 1 409