VÄGGLAMPOR, sax-modell, ett par, 1950/60-tal.

4535302. VÄGGLAMPOR, sax-modell, ett par, 1950/60-tal.

Stomme i trä. Med lampskärmar. Justerbar längd. Minsta längd 40 cm. Diameter på lampskärm 23 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade. Smärre märken samt mindre fläckar på lampskärmar.

Tema

Formstads Retro

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Formstads Retro

Antal besök: 731