SOFFA, sengustaviansk stil, Lindome, 1900-tal.

4535236. SOFFA, sengustaviansk stil, Lindome, 1900-tal.

Rygg och armstöd av sk Nollan.
Längd ca 188, bredd 61, sitthöjd ca 46, rygghöjd 86 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 462