GERTRUDE KLEIN. Pastell, nakenstudie, signerad.

4535103. GERTRUDE KLEIN. Pastell, nakenstudie, signerad.

Rammått ca 79x57 cm.

Bruksslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 79x57 cm.

Antal besök: 278