BLOSSKORGAR, 2 st, Sverige 18/1900-tal.

4534996. BLOSSKORGAR, 2 st, Sverige 18/1900-tal.

2 st blosskorgar, smide, Sverige 18/1900-tal
Längd 60-80 cm.

Rost, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60-80 cm.

Rost, bruksslitage.

Antal besök: 132