KAPPA, med pälskrage, Larella, omkring 1900-talets mitt.

453498. KAPPA, med pälskrage, Larella, omkring 1900-talets mitt.

Kappa med krage, ylle
Rygglängd 108 cm, uppskattad storlek Large.

Innertyget med slitage samt knapparna lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kappa med krage, ylle

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 098