PLÄD, ylle, Viola Gråsten, Tidstrand, 1900-tal.

453497. PLÄD, ylle, Viola Gråsten, Tidstrand, 1900-tal.

Pläd i blå och gröna nyanser 196 x 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 412